Дизайн поліграфії, верстка журналів, книг

Арт-студія при друкарні «Інтерсервіс» надає послуги з розробки дизайну поліграфічної продукції і корпоративного стилю (логотипи, візитки, листівки, флаєра, плакати, календарі, папки, буклети, каталоги, блокноти та ін.) до виставок, презентацій, розсилок та іншим рекламним заходам. А також по верстці книг, журналів і брошур. У всіх наших дизайнерів за плечима великий досвід роботи в області графічного дизайну поліграфії. Індивідуальний підхід до кожного клієнта створює креативну атмосферу у вирішенні творчих завдань. Кінцева мета – забезпечити замовника якісним і продуктивним рекламним інструментом.

Контроль над замовленням здійснюється на всіх етапах виробництва: при розробці дизайну бізнес поліграфії, верстці поліграфії і додрукарськії підготовці, при друку замовлення і післядрукарської обробки, аж до доставки тиражу.

Основні роботи дизайн-студії – це дизайн многостраничной продукції – каталогів, журналів, брошур – обкладинка, шаблон смуги, фотозйомка товарів, сканування зображень і фотографій, складна корекція картинок, підготовка і отрисовка схем і малюнків, верстка поліграфічного каталогу, журналу, книги будь-якого рівня складності і повна додрукарська підготовка.