Оперативний друк невеликими тиражами

Основною перевагою цифрового друку є висока оперативність: повнокольорові копії, буклети та брошури, етикетки і наклейки, плакати і бланки, а також іншу поліграфічну продукцію форматом до 320х480 мм можна виготовити прямо в присутності замовника. Друк виконується в максимально стислий термін (при необхідності, до 1 години), тому дуже підходить в разі термінових замовлень.

Другим плюсом можна відзначити, що перший примірник готової продукції можна побачити до початку друку тиражу, то зробить можливим додаткову перевірку, щоб уникнути помилок.

Третім незаперечною перевагою цифрового друку є економічна вигода при виробництві невеликих тиражів (до 300 примірників). Використання технології нанесення зображення сухими барвниками безпосередньо на носій (без попереднього виготовлення дорогих плівок і друкарських форм) дозволяє уникнути підвищення вартості одного примірника.
До того ж є можливість працювати з матеріалами різного типу (включаючи звичайну і фактурну папір, кальку, самоклеющіеуюся папір і плівку) щільністю до 320 г / м2.