Присвоєння ISBN, УДК, ББК, авторського знака, штрих-коду

Присвоєння ISBN, УДК, ББК, авторського знака, штрих-коду Цей унікальний код офіційно реєструє Вашу книгу в Книжковій палаті України. Офіційне видання кількох книг з ISBN-номером – одне з головних умов вступу в Союз літераторів і інші визнані літературні об’єднання.

Діячам науки необхідна покупка ISBN-номера для узаконення наукових праць. Цей ISBN – код – це обов’язкова вимога для монографій, кандидатських і докторських робіт у вищих навчальних закладах країни.

Цей міжнародний код представляє вашу книгу в бібліотеках України та зарубіжжя. ISBN-номер необхідний і для продажу друкованої літератури (без нього книгарі матимуть право відмовити в реалізації тиражу). Будучи занесеної в торгову базу по ISBN-номеру і штрих-коду на обкладинці, книга зможе вступити на прилавки найбільш відвідуваних магазинів і приносити автору бажаний прибуток.

ISBN-номер визнається 130 країнами світу, що відкриває можливості для продажу даної книги за кордоном. Купівля ISBN дає можливість ідентифікувати книгу в будь-якій точці планети: цей унікальний номер заноситься в комп’ютерні книжкових баз і бібліотечні пошуковики всесвітньої мережі інтернет.

Другий індивідуальний код, який вам необхідний для продажу видання – це штрих-код. Він відображається на обкладинці книги в парі з кодом ISBN.

УДК – Універсальна десяткова класифікація – система класифікації інформації, широко використовується у всьому світі для систематизації творів науки, літератури і мистецтва, періодичної преси, різних видів документів і організації картотек. Код УДК розміщується в крайньому лівому верхньому кутку титульної сторінки видання.

ББК – бібліотечно-бібліографічна класифікація – комбінаційна система бібліотечної класифікації видань, призначена для організації бібліотечних фондів, систематичних каталогів і картотек. Простими словами це поєднання цифр і чисел, що позначають, до якого розділу можна віднести дане видання, і за допомогою спеціальної таблиці працівники бібліотек і спеціалізованих установ можуть, не читаючи книги, визначити, в який відділ передати книгу. Індекси ББК визнані основними елементами вихідних відомостей, т. Е. Є обов’язковими і повинні бути проставлені на звороті титульного аркуша видань угорі ліворуч під індексом УДК (окремим рядком) і в макеті анотованої каталожної картки.

Авторський знак – один з основних елементів вихідних відомостей друкованого видання, введений відомим фахівцем бібліотечної справи Любов’ю Борисівною Хавкіної в 1916 році. Іноді неправильно називається «кеттеровскій знак». Складається з букви і двох цифр. Буква – перша буква прізвища автора або назви книги. Цифри визначаються за спеціальними таблицями, в яких кожної послідовності з декількох перших літер прізвища автора або назви книги (якщо авторами книги є більш ніж три людини, або авторів немає) зіставлено двозначне число. Авторський знак розміщується під ББК.

Ви можете замовити послугу “Присвоєння ISBN, код ББК, УДК, авторський знак, штрих-код і вихідні дані видавництва”