Календарі на замовлення

Друкарня «Інтерсервіс» є лідером з виробництва календарної продукції на поліграфічному ринку України. Сучасні і високопродуктивні виробничі потужності дозволяють виготовляти календарі всіх видів: настінних, перекидних, квартальних, настільних «будиночків», кишенькових та інших тиражами від 3000 штук на добу.
«Інтерсервіс» є власником торгової марки «Календар» і автором двох календарних проектів Calendar.ua і Calendary.org
Наша друкарня розробляє і виробляє готові календарні блоки для квартальних календарів всіх типів. Поліграфічні підприємства всієї України використовують календарну сітку нашого виробництва.

Календар, навіть в наше століття просунутих інформаційних технологій, залишається зручним і універсальним засобом контролю ходу часу. А головне, дана продукція перетворилася в ефективний рекламний інструмент.

Але для того, щоб поліграфічна продукція виконувала всі свої функції, її печаткою і розробкою дизайну повинні займатися професіонали. Виготовлення календарів – не такий простий процес, як це може здатися на перший погляд. У якісному виробі не повинне бути помилок. Шрифт повинен бути читабельним. Календар повинен радувати око, адже дивитися на нього будуть щодня.

Тільки стильний, оригінальний і гідний у всіх відносинах календар буде постійним супутником ваших колег і партнерів по бізнесу. Наші фахівці допоможуть вам розробити макет будь-якого календаря, використовуючи свій досвід і професійні навички. Ми впевнені, ви залишитеся задоволені результатом!

В основному замовлення календарів зазвичай доводиться на передноворічний період, адже календарі прийнято дарувати на початку року. Тому, щоб вам приділили більше часу і дизайнери, і виробничники, замовте друк календарів заздалегідь.. Але навіть якщо ви вирішите надрукувати сувенірну продукцію в режимі «цейтнот», замовте календарі терміново у нас.

Можливості нашої друкарні дозволяють здійснювати друк поліграфічної продукції в найкоротші терміни з незмінною якістю. Політика нашої фірми передбачає індивідуальний підхід до клієнтів, тому терміни, тираж та вартість замовлення можна скорегувати в кожному окремому випадку. Для отримання додаткової інформації з будь-якого питаннязв’яжіться з нашим менеджером по телефону.