Питання-відповідь

Відповіді на часті питання

Скільки буде коштувати видання моєї книги?

Кожна книга неповторна, фантазія автора необмежена і має свої особливості, тому ми можемо привести тільки базові розцінки на стандартну продукцію і послуги. Для точного розрахунку вартості видання та друку саме вашої книги вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами по телефону, скайпу або електронною поштою і повідомити параметри книги (бажаний формат, кількість сторінок, кольоровість, наявність ілюстрацій, потреба в редагуванні і коректури, твердий або м’яка обкладинка, тираж і ін.).

Видання електронних книг (e-books)?

Підготовка електронних книг здійснюється нами в форматі PDF. Файл PDF компактний, при цьому відображається однаково на різних типах пристроїв. На файл встановлюється необхідний захист, і, при бажанні, інтерактивні елементи (активне зміст, посилання всередині книги, а також на зовнішні документи та сайти). Така електронна книга готується відповідно до стандартів і вимог для друкованих видань. Їй присвоюються необхідні бібліотечні коди, номер ISBN і штрих-код. Після можливо буде надрукувати тираж такої книги без додаткової верстки. Електронну книгу Ви можете поширювати самостійно через сайт або на CD, або розмістити її в спеціальних інтернет-магазинах.

Чи отримаю я гонорар за видання своєї книги?

Книги видаються у нас тільки за рахунок коштів автора (спонсора). Автор (спонсор) повністю компенсує всі витрати по виданню книги, при цьому готовий тираж стає його власністю. Замовник самостійно поширює книгу. Видавництво не претендує ні на яку частину можливого прибутку від продажу. Авторські права також належать автору.

Проіллюстріруете ви мою книгу?

Наше видавництво надає послуги з дизайну та ілюстрування будь-яких книг. В залежності від побажань замовника, ми зможемо підібрати необхідні фотографії, як з безкоштовних, так і з професійних фотобанків. Також ми зможемо зробити фотозйомку предметів, людей, тварин, об’єктів нерухомості і пейзажів. Крім іншого, професійний художник може отрисовать необхідну кількість ілюстрацій.

Чи займається Ваше видавництво рекламою та реалізацією книг?

Видавництво “Інтерсервіс” – приватна і рідко займається рекламою та реалізацією видається літератури (за винятком добровільного розміщення інформації про книги, що вийшли і авторів на нашому сайті). АЛЕ !!! У деяких випадках, якщо ваша книга являє для нас комерційну цінність, можлива пропозиція співпраці на вигідних умовах.

Я написав геніальну книгу, але у мене немає грошей на її видання (немає бажання платити за підготовку видання і друк тиражу). Чи можете Ви мені допомогти видати книгу?

Спочатку задайте собі питання: “Чи правда я хочу видати цю книгу?” і “Чи сподобається вона читачеві?” Виходячи з відповідей на ці питання скористайтеся будь-яким із запропонованих нижче варіантів або знайдіть свій:
1) Опублікуйте свою книгу безкоштовно на будь-якому з численних літературних сайтів в інтернеті або відразу на декількох.
2) Зверніться в великі видавництва, що працюють по гонорарної схемою. Правда такі знаходяться за кордоном і твори авторів-початківців вони приймають неохоче. Але можливо саме ви їм підійдете. Заодно і світ подивіться.
3) Сходіть на курси комп’ютерного дизайну, самі зробіть верстку книги і надрукуйте кілька примірників на домашньому або офісному принтері. Переплетіть вручну. Продати таку книгу буде важко, але для самозадоволення і друзів цілком зійде.
4) Якщо ваша книга насправді геніальна, вам не складе великих труднощів знайти спонсорів і (або) рекламодавців для своєї книги, які оплатять якщо не повністю всі витрати, то більшу їх частину. В якості спонсорів можуть виступити навіть самі читачі, які замовлять за передоплатою бажану книгу. Бувають випадки, коли перший тираж виявляється розпроданий ще до його виходу з друкарні. Спробуйте повторити це досягнення!
5) Займіть потрібну суму грошей в банку або у друзів. Якщо ваша книга того варто, ви і повернете борги і отримаєте прибуток.