Книги

Шановні Автори!

Раді Вам запропонувати новий спосіб видавництва книг методом Book-on-Demand!

Видання книг методом Book-on-Demand (BOD), або Print-on-Demand новітня технологія взаємодії між автором, видавництвом, друкарнею, книжковим ринком і читацькою аудиторією.

Поширена проблема початківців (і не тільки початківців) авторів – неможливість точно спрогнозувати читацький і купівельний попит на видання книги. Автор книги постійно знаходиться між двома протиріччями. Видаючи занадто великий тираж книги він змушений залучати великі фінансові кошти (часто кредитні), вирішувати проблему транспортування і зберігання надрукованого тиражу, вкладати додаткові кошти в рекламу і просування. Помилитися в меншу сторону при плануванні тиражу книги теж не дуже приємно (і до речі не дуже вигідно). Адже не секрет, що при зменшенні тиражу питома собівартість друку книги зростає (і досить високо).

Book-on-Demand (BOD) вирішує ці протиріччя. Автору це дає можливість заощадити гроші і швидко отримати книгу, а в міру попиту дозамовляти необхідну кількість примірників.

З’явилася проста думка: навіщо робити тиражі в тисячі книг, якщо продати ці книги неможливо або цей процес затягнеться на роки? Чи не простіше буде швидко виготовляти кожну окрему книгу за потребою, тобто, на вимогу покупця та відсилати йому?

Наше видавництво готове запропонувати мінімальний видавничий пакет.

Так книга А5 формату 200 чорно-білих сторінок, кольорова обкладинка, м’яка обкладинка з печаткою 20 примірників, додрукарської підготовкою, присвоєнням ISBN і обов’язкової розсилкою в Книжкову палату і бібліотеку Вернадського коштуватиме в межах 100 у.о. Надалі Вашу книгу, при Вашому бажанні, можна буде придбати в нашому інтернет-магазині за погодженою з Вами ціною.