Дизайн календарів

Планировать время – это искусство. Только профессиональный дизайн календаря может сделать рутинную вещь удачным элементом интерьера, сувениром или рекламным материалом.

Тому дизайн календарів має значення для тих, хто не тільки вміє планувати час, але і створювати навколо себе комфортну обстановку, де б він не знаходився, і робити приємні подарунки іншим людям.

Популярний вид календарів – квартальні, що складаються з шапки, сітки на три місяці і одного або трьох рекламних полів. Так зручніше планувати дати – видно минулий місяць, поточний і наступний. На шапці і рекламних полях розміщується рекламна інформація.

Настінний перекидний календар – це не тільки цінне елемент дизайну інтер’єру, але і орієнтир для цілого офісного приміщення і працювати з ним буде ціла група людей. У дизайн настінного перекидного календаря передбачається включення будь-якої рекламної або іншої інформації – за бажанням замовника.

Якщо приміщення невелике або потрібно зробити персональний подарунок, то краще за все виготовити настільний календар-будиночок. Будуть враховані потреби і побажання замовника – і на столі з’явиться унікальний і незамінний помічник, що милує око.

Розробка дизайну календарів – дуже важливий етап при виготовленні рекламної та сувенірної продукції. Крім зручного і нетривіального дизайнерського рішення, макет відобразить унікальність і неповторність Вашої компанії.