Художня література

В’ячеслав Астров-Чубенко, «Всього лише ТРАСЕР».

Наукова фантастика

У романі «Всього лише ТРАСЕР» розповідається про безстрашних міжгалактичних агентів, експертів Всесвіту – трасерах. Зокрема – про карколомні пригоди одного з них, точніше, однієї з них – дівчини на ім’я Касс.

Заснована на ідеї множинності населених світів, це справжнісінька пригодницька космічна фантастика – «космічна опера». У той же час є строго науковою – так званої «твердої НФ», по якій в невимушеній, захоплюючій формі, з доброю часткою гумору, можна вчити астрономію і фізику. Читач і не помітить, як до закінчення роману знатиме про те, як народжуються планети і вмирають зірки, як поводяться чорні діри і живуть галактики, яка фізична сутність часу і простору.

ПРО АВТОРА

Народився в 1973 році в СРСР. За професією астроном.

Член Національної Спілки журналістів України.

Пише в жанрі наукової фантастики. Перші публікації – в альманахах, газетах і журналах України і Росії з 1992 року. В Україні видано шість сольних збірок його оповідань і повістей українською та російською мовами.

З раннього дитинства через щеплення проти поліомієліту пересувається на інвалідному візку.

Лауреат Гран-прі в номінації «Висхідні зірки» Міжнародного фестивалю фантастики «Планета 8141 Nikolaev» – Миколаїв, 2002 г.

Лауреат спеціальної премії «За мужність і волю до життя» П’ятого Міжнародного фестивалю «Зоряний міст» – Харків, 2004 р

З 2006 року живе в Австрії. Пише дисертацію з астрономії у Віденському університеті.

Активний член Віденського робочого астрономічної спільноти (WAA – Wiener Arbeitsgemeinschaft f?r Astronomie, www.waa.at).

Персональний сайт «Трасер» – http://traser.yuriy.at/cosmos/ru/

Ціна: 80,00 грн. (роздріб).