Видання та друк книг, журналів, монографій

Видавництво і друкарня «Інтерсервіс» – це професійний друк книг в будь-якій кількості, починаючи від 1 примірника.Тут якісно і естетично оформлять Ваш труд, як в подарункових варіантах для друзів і колег, так і для поширення серед широкого кола читачів.

«Інтерсервіс» – офіційне українське видавництво, де видання монографій, книг, методичних посібників, статей і їх друк здійснюється на законній основі. Видати книгу у нас означає в обов’язковому порядку присвоїти ISBN-номер – унікальний міжнародний код, який стане її «паспортом» в книжково-видавничому бізнесі і бібліотечну справу. Цей код, дозволяє авторам захистити свою працю і охопити не тільки українську, а й зарубіжну читацьку аудиторію. Крім того, по ISBN-номеру можна знайти свою книгу в міжнародних каталогах з будь-якої точки планети. «Інтерсервіс» також надасть вашій книзі вихідні дані видавництва, ББК, УДК, авторський знак, штрих код. Разом з ISBN, це офіційно узаконить книгу. Довіряючи нам видання книги, Ви отримуєте тираж, оформлений за всіма законним нормативам Українського книжкового видавництва.

Діючи на основі свідоцтва на видавничу діяльність, виданої Міністерством у справах друку, телерадіокоммунікацій і ЗМІ, ми зсередини знаємо законодавчу базу видання книг. Так, згідно з діючими нормативами, після друку книги 16 її примірників розсилаються по бібліотеках нашої країни. Ми компетентно допоможемо дотримати норми і стандарти видання книг. Професіонали друкарні «Інтерсервіс» допоможуть не тільки видати книгу, монографію, брошуру, методичний посібник, альманах, а й повністю підготувати макет (верстка, дизайн видання): в нашій компетенції – набір, коректура тексту і верстка книг.

Друк книг, в залежності від тиражу, проводиться на цифровому (до 300 шт) і офсетному (від 300 шт.). Для особливо економних можемо запропонувати так само друк на різографі (не рекомендуємо). Наша друкарня, випускаючи продукцію стабільно високої якості, займає на ринку виробництва книг провідну позицію. Ми можемо виготовити брошури на скобах (скріпках), термобіндері (склейка по торця) і книги в твердій палітурці. Просимо взяти до уваги, мається на увазі класичний тверда обкладинка на нитці-швейке. А чи не економ-варіант склейка по торця + тверда обкладинка, який розвалиться при першому зручному випадку! Якщо ви один раз скористалися послугами нашої друкарні, то надалі захочете друкуватися і видаватися тільки у нас.

Робимо також ексклюзивні книги в шкіряній палітурці, на дизайнерському папері. Пам’ятайте! Книга – найкращий подарунок!